Jakie mogą być powikłania po usunięciu woreczka żółciowego u 34-latka?

Witam 5 dni temu miałem laparaskopowo usuniety woreczek żółciowy, wczesniej miałem stwierdzoną ( po gastroskopi) przepukline rozworu przełyku ( cały czas biore na czczo tabl. zobojetniające kwas żoładkowy). Czy operacja usuniecia pecherzyka mogła pogłębić przepuklinę? Przed i po operacji, po zjedzeniu posiłku czuje pieczenie ( uczucie ciepła) pod prawa lopatką, o czym to może świadczyć?

Po usunięciu pęcherzyka żółciowego wdrożona ma być bardzo restrykcyjna dieta. Wiele pokarmów będzie powodowało dolegliwości bólowe, szczególnie w początkowym okresie. Trzeba zastosować się do zaleceń chirurga. Proszę udać się na kontrolę do lekarza leczącego.