Jakie są normy dla krzywej insulinowej?

Jakie są normy dla krzywej insulinowej dla insuliny na czczo, 1h po wypiciu 75g glukozy oraz po 2h? Jakie są zależności między tymi wartościami? W internecie znajduję sprzeczne informacje.

Interpretacja testu jest następująca:

wynik jest prawidłowy, jeżeli poziom cukru w 120 minucie po wypiciu roztworu wynosi <140 mg% (7,8 mmol/l)
nietolerancja węglowodanów (czyli stan zagrożenia cukrzycą), jeżeli poziom cukru w 120 minucie wynosi od 140 do 199 mg% (7,8-11,1 mmol/l)
cukrzycę rozpoznaje się, jeżeli stężenie glukozy w 120 minucie jest równy lub powyżej 200 mg% (11,1 mmol/l).