Jakimi lekami lub suplementami można przyspieszyć rozwój psychomotoryczny 14-latka z niedorozwojem w stopniu lekkim?

Witam, Jakimi lekami czy suplementami można przyspieszyć rozwój psychomotoryczny dziecka (14 lat) z niedorozwojem w stopniu lekkim? Czy leczenie aminokwasami jest bezpieczne i czy jest w Polsce lekarz, który się specjalizuje w tej dziedzinie? Z góry dziękuję za pomoc. A jeżeli jest to możliwe, proszę o poradę

Natomiast wyjaśniamy -w tym badania genetyczne ( bad.w kierunku kruchego X,test MLPA) przyczynę -takie badania zawsze warto wykonać.
Ćwiczymy pamięć słuchową i wzrokową- krzyżówki,opanowywanie pamięciowe tekstów etc.to zawsze warto.

Pozdrawiam serdecznie