Jasnoczerwone krwawienie po stosunku

Witam!!! kochalam sie z partnerem bardzo dlugo i intensywnie po stosunku mialam pierwszy raz krwawienie z pochwy jasnoczerwone nie obfite czy to jakas powazna objawa

Lek. Marta Gryszkiewicz

Prawdopodobnie doszło do uszkodzenia nabłonka pochwy. Póki co nie ma więc powodów do niepokoju, jednak należy bardziej dbać o higienę intymną w najbliższych dniach. Jeśli krwawienie nie ustanie lub nasili się w ciągu najbliższych 2-3 dni należy zgłosić się do kontroli do ginekologa.