Keratoacanthoma po usunięciu zmian skórnych

Usunięto mi 3zmiany skórne. Wynik hist.:1.Keratoacanthoma.2.(na nosie)W skórze właśc. jamisto poszerz.światła naczyń krwionośn.i chł.3.Basalioma.Excicio completa.Czy groźne,grozi nawrotem, przerzutami?Już nie mogę/nie powinnam wystawiać blizny i skóry w tych okolicach na słońce? Co dalej mam zrobić z tym?Pozostał jeszcze ok. 6cm/2/1cm tłuszczak blisko pachwiny,czy go powinnam usunąć ze wzgl. może na duże ryzyko, jeśli nie usunę?TSH-0,03.Boję się obciąż. proponow.znieczul.og,słusznie?Miejscowe..?

Wycięte zmiany były łagodne , czyli nie złośliwe , zostały wycięte w całości - jest więc Pani z nich wyleczona!!! Na temat tłuszczaka nie wypowiem się bez zbadania! pozdrawiam ,zż