Kiedy można zażyć Valdix po zażyciu tabletki antykoncepcyjnej?

Witam. Chcialam zapytac po jakim czasie moge zazyc tabletke uspakajajaca Valdix od zazycia tabletki antykoncepcyjej.i czy ten.preparat ma wplyw na skutecznosc? Dodam ze sklad valeriana radix 400mg.

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy jaki rodzaj tabletek antykoncepcyjnych jest przyjmowańy.