Kiedy poczuję się lepiej po Asentrze ?

Dzien Dobry, mam problemy z całkowitym załamaniem i nie mocą robienia czegokolwiek. Nie jestem w stanie wstac z łóżka i czuję ogromne obniżenie nastroju i rozdrażnienie. Brałem Asentre 2 lata i przerzuciłem się na Mozarin który brałem przez miesiąc, ale fatalnie się po nim czułem (tak jak zresztą teraz), zatem wróciłem spowrotem do Asentry i biorąc ją od 5 dni nic nie uległo poprawie. Czy to jest faza przejsciowa? Organizm musi się na nowo przyzwyczaic do Asentry? Proszę o pomoc

Dzień dobry,

Po 1: leczenie zawsze należy prowadzić pod kontrolą i według zaleceń lekarza.

Po 2: w przypadku leków z grupy SSRI (należy do nich. m.in. Asentra) porządane efekty leczenia pojawiają się zazwyczaj po okresie 2-4 tygodni. Często zdarza się, że przed wystąpieniem efektu terapeutycznego, w pierwszych dniach doświadcza się przede wszystkim działań ubocznych.