Kiedy powinnam dostać pierwszy okres po porodzie?

Dzień dobry, urodziłam córeczkę 23 października 2010r., teraz ma już 2 miesiące i 15 dni i nadal nie dostałam okresu - cały czas wydziela mi się z pochwy śluz z przykrym zapachem.
Czy coś jest ze mną nie tak? Proszę o odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry!
Jeśli Pani karmi piersią to miesiączki mogą powrócić nawet dopiero po zakończeniu karmienia. Tu nie ma reguły. Niektóre panie mają miesiączki po 2 miesiącach od porodu, inne znacznie później.
Natomiast wydzielina o przykrym zapachu świadczy o infekcji dróg rodnych i z tą dolegliwością powinna się Pani udać do ginekologa czym prędzej.

Z poważaniem