Kiedy ruchy dziecka powinny być wyczuwalne w ciąży?

Dzień dobry jestem w drugiej ciąży jest to 15 tydzień. Ż pierwszy dzieckiem ruchy poczułam koło 17 tygodnia . Wszędzie pisze że za drugim razem ruchy powinno czuć się wcześniej. A ja miałam wrażenie ze czuje już babelki ale od kilku dni nic. Czy powinnam udać sie do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadźe ze dla własnego spokoju jak najbardziej może się Pani udac do ginekologa najlepiej prowadzącego ciąże . Ogólnie ruchy płodu około 17 tc to dosyć wczesnie