Kiedy się umrze bez leczenia?

Mam pewne objawy, które mnie niepokoją. Niestety nie lubię chodzić do lekarza, poza tym na wizytę trzeba długo czekać. Mój czas pracy nie jest stały, dlatego nie mogę zaplanować czegoś na długo do przodu. Proszę napisać, czy nieleczona choroba jest bardzo groźna. Kiedy mogę umrzeć lub po jakim czasie objawy będą zagrażały normalnemu funkcjonowaniu. Czekam na odpowiedź.

ponad rok temu

To zależy od choroby i stopnia zaawansowania. Bez dokładnych informacji nie jest możliwe oszacowanie tego czasu. Dodatkowo często nawet w tej samej chorobie i w tym samym stopniu zaawansowania poszczególne osoby mogą przeżyć przez różny czas. To bardzo indywidualne.