Kłucie w okolicy pachwin w 18. tygodniu ciąży

Witam, jestem na początku 18 tygodnia ciąży, dośc często odczuwam od dwóch tygodni lekkie kłucia w okolicy pachwin jajników, od dwoch dni odczuwam kłucie po prawej stronie w okolicy pachwin przy chodzeniu , podczas oddawania moczu równiez lekko mnie boli po prawej stronie.

Piotr Pilarski

Ciężko zdalnie bez badania znaleźć przyczynę. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.