Krostki w kącikach ust u 22-letniego mężczyzny

Witam. W kącikach ust, w przeciągu 2 dni pojawiły mi się takie krostki: http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/05c2eb71b443f023b691b7c30ca4efd0.jpg Nie swędzą, nie pieką, nie pękają. Co to może być? Dodam, że od dziecka zawsze schodziła mi skóra z warg (przesuszona, czasem pękała), ale takie krostki w kącikach ust mam 1szy raz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Proszę jedynie stosować pomadki natłuszczające usta.