Krosty z tyłu penisa i na jądrach

Witam, od dłuższego czasu mam z tyłu penisa (od strony jąder) i na jądrach krosty. Nie są one koloru białego lecz cielistego. Proszę o odpowiedz co to może być i jaką maścią to smarować ? Dodam, że nie kiedy mnie te krosty swędzą oraz penis jest bardzo czerwony.

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
aby odpowiedzieć na te pytanie niezbędne jest bezpośrednie badanie
pozdrawiam