Kto leczy osteoporozę?

Wynik densytometri T-Score :-7,7z kręgosłupa.Czy jak mam taki wynik, to czy da się to wyleczyć całkowicie i w jaki sposób? Choruję na przewód pokarmowy, mam niską wagę, jestem osobą leżącą i mam przykurcze.Lekarz rechabilitacji i lekarz ortopeda odmówili leczenia.Kto leczy osteoporozę?

Taki wynik mówi, że już ma Pani złamania oraz że po wstaniu może dojść do złamania biodra.
Do wykluczenia: enteropatia glutenowa = internista, gastrolog, KAMICA NERKOWA = USG wcześniejsze wystarczy
Leczenie; wit. D3 1000 j/dz. NIE WIĘCEJ + DOŻYLNIE IBANDRONATE amp 3 mg CO 3 MIESIĄCE ( najtańszy - jest kilka np. OSAGRAND )
kontrolne badania przed podaniem leku: wapń, fosforany, fosfataza zasadowa,, kreatynina oraz wapń w dobowej zbiórce moczu
Przeciwwskazane doustne bisfosfoniany !!!