Kwaśny posmak w ustach w 7. tygodniu ciąży

Witam , jestem w 7 tygodniu ciąży i mam straszny posmak w ustać kwaśny. Wymiotuje także kwasem i nie wiem co mam z tym zrobic. Prosze o odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane chorobą refluksową przełyku. Proszę udać się na wizytę do specjalisty gastrologa, który pokieruje procesem diagnostyczno leczniczym. Skierowanie do specjalisty wystawi lekarz rodzinny.