Leczenie antybiotykiem na przewlekłe zapalenie zatok a zaburzenia błędnika

Witam. 3 tygodnie temu leczono mnie antybiotykiem na przewlekłe zapalenie zatok. Pomogło. Ale od 4 dni mam cięzkie do zniesienia zawroty głowy ,brak apetytu ,ciągła senność /ziewanie ,osłabienie ,temp 35 . Lekarz przepisał tabletki na błędnik Westibo ale nie ma żadnej poprawy. Czy to może być coś innego niż odurzenie błędnika po infekcji zatok ? Ledwo mogę normalnie funkcjonować , momentami czuję jakbym traciła przytomność. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Po infekcji, np po 2 tygodniach może wystąpić coś takiego co nazywa się neuronitis vestibularis, gdzie głównym objawem są właśnie zawroty głowy.
Ale!!!
Rozpoznanie zawrotów głowy w znacznej części oparte jest na dokładnej znajomości charakteru zawrotów, objawów towarzyszących, czynników prowokujących itd.
Proszę udać się na konsultację do rozsądnego laryngologa.