Leczenie krostek wokół napletka tabletkami bez recepty

Witam. Mam pewien problem i chciałbym dowiedziec się czy mogę wyleczyc to jakimś lekiem bez recepty. Otóż pod napletkiem, wokół niego ( juz od roku) mam białe krostki malutkie, które po stosunku pieką. Byłbym wdzięczny za radę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu skutecznego leczenia zmian konieczne jest zbadanie. Proszę zatem udać się do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.

Witam serdecznie. Prawdopodobnie chodzi o grudki perliste, choć oczywiście bez zdjęcie nie mogę tego potwierdzić. O ile moją sugestia jest słuszna, nie ma powodów do obaw. Są to zmiany fizjologiczne.