Leczenie nadżerki i stanów zapalnych

czy jak kobieta ma andzerke, i jest u niej wykryty stan zapalny, jak mzona to leczyc, martwie mnie to bo nie chce zeby taki stan przerodzil sie w nowotwor, czy w tym momencie powinanam zaprzestac tez wspolzycia?? czy to tez mzoe nasilac rozwoj komorek nowotwoorych ?

Na wszystkie te pytania powinien odpowiedzieć lekarz , który stwierdził obecność nadżerki. Ja nie znam ani jej wielkości ani lokalizacji , nie mogę więc konkretnie odpowiedzieć - jedno jest pewne: NADŻERKA MUSI BYĆ LECZONA!!! zż