Leczenie niedoskonałości ze skóry twarzy

jak pozbyć się niedoskonałości z twarzy ? męczę się z nimi już prawie 5 lat ! fakt ,że nie mam ich już tak wiele jak na początku ale one dalej są (coś zniknie=coś się pojawi). Najbardziej się boję,że zostaną mi blizny na policzkach. Co robić ?!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani o jakie konkretnie zmiany chodzi. Pisząc niedoskonałości może mieć Pani bowiem na myśli trądzik, powiększone naczynka jak i wiele innych zmian. Sugeruję zatem konsultację specjalisty dermatologa, który dokładnie oceni Pani skórę oraz odpowie na pytanie jak powinno wyglądać dalsze postępowanie.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Pani skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z preparatami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi po konsultacji.