Leczenie zaburzeń pamięci

Mam słabą pamięć,mimo tego,że uważam na to co robie...W szkole położyłam pod salą plecak i poszłam na przerwe.Pod jej koniec nie pamiętałam w jakiej sali mam lekcje...To się zdaża ciągle...Utrudnia mi to życie.Pomóżcie,proszę. :C

Dzień dobry!

Konieczny jest osobisty kontakt oraz zebranie większej ilości informacji dot. Pani ogólnego stanu zdrowia, historii życia, innych objawów itp. Zachęcam do wizyty u lekarza pierwszego kontaktu lub psychiatry albo neurologa.

Pozdrawiam!