Leczenie zaburzonej osobowości na NFZ

Gdzie we Wrocławiu jest możliwość psychoterapii na NFZ? Chodzi o leczenie zaburzonej osobowości
ponad rok temu

Witam,
proszę szukać psychoterapii w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Poradniach Psychologicznych (aktualny spis można znaleźć na stronach NFZ - polecam ośrodek na ul. Białowieskiej) a także w ramach Oddziałów Dziennych Szpitala Klinicznego nr 1 na ul. Pasteura 10 lub Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego na ul. Wybrzeże Korzenioweskiego 18.
Pozdrawiam,
Marta Kaczmarek-Dylewska