Lęk przed podejmowaniem trudnych wyzwań

Mam problem otoz jestem strasznie zamulony nic do mnie nie dociera malo sie odzywam brakuje mi tematow jestem strasznie spokojny moje slabosci nie pozwalaja mi normalnie myslec strasznie powoli mysle I czesto oszukuje samego siebie choc nie chce tego robic nie mam wlasnego zdania boje sie podejmowac trudnych wyzwan I wyjsc przeciwnosciom na przeciw niczym sie nie interesuje I mam slaby character co to jest I czy moge to zmienic??

Witam,
większość rzeczy jest możliwa do zmiany. Może Pan udać się do psychoterapeuty i popracować nad problematycznymi elementami.
Pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy zaproponują odpowiednie leczenie.