Lek uodporniający na częsty kaszel i katar

Witam serdecznie! Proszę o pomoc w zakresie leku uodparniającego na bardzo częsty katar z kaszlem i temperaturą około 38 C. Dziecko 4,5 roku chodzi do przedszkola. Pozdrawiam. Zygmunt

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej doradzić Panu konkretny preparat dla dziecka. Powinien to zrobić lekarz pediatra, pod którego opieką jest dziecko. By to zrobić należy bowiem znać historię choroby dziecka, dotychczasowe leczenie, itd. O szczegółach proszę zatem porozmawiać z lekarzem pediatrą.