Lekkie plamienie, ból prawego jajnika i okolicy pępka

Kochaliśmy się z chłopakiem bez zabezpieczenia. A teraz od paru dni mniej więcej 5 zauważyłam plamienia. Boli mnie prawy jajnik i tak jakby w okolicy pępka. Rano lekko mnie mdli. Okres mam tak albo 5 albo 10, to jest różnie, a przechodzi on spokojnie i trwa 3 dni. Dzisiaj jest 30.06, a plamienia dalej są :( a brzuszek boli przeważnie bardziej wieczorem. Nie wiem jestem bardzo zdenerwowana i nie wiem jak inaczej mam to jeszcze opisać. Piersi lekko mnie bolą u dołu i są na nich widoczne żyły, a sutki jak by bardziej spuchnięte i czerwone :(( Nie chcę iść do lekarza, bo bardzo się boję, że będzie coś nie tak;((
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

powinna Pani pójść do lekarza. Bez badania się nie obejdzie. Niezależnie od tego czy powodem jest ciąża, czy choroba, lekarz zaleci właściwe postępowanie.