Łupież różowy Gilberta a planowanie ciąży

Witam, Czy są jakieś badania na sprawdzenie przeciwciał igg igm łupieżu różowego Gilberta. Niedawno przechodziłam tą chorobę (sierpień), a chciałabym zajść w ciąże. Czy jest jakiś odstęp między zachorowaniem a zajściem w ciążę, aby dziecko było bezpieczne? Bardzo zależy mi na odpowiedzi

Lek. Tomasz Budlewski

przebycia tej choroby zostawia trwała odporność wiec raczej nic nie powinno się dziać. co do ciąży Proszę udać się do lekarza ginekologa.