Mam 15 lat i małego penisa - jak go wydłużyć?

Już było takie pytanie parę miesięcy temu. Jak już mówiłem, mam 15 lat i jak kolega, gdy mi nie staje, to mam 3-4 cm, a jak mi stanie to do 13 cm. Robiłem już jakieś ćwiczenia na wydłużanie jakiś rok temu. Było to ćwiczenie, żeby jak najbardziej naciągnąć penisa w zwodzie i polewać go ciepłą wodą, żeby naczynia gąbczaste się rozrosły i nic mi to nie dało :( Dziś dziewczyna mnie do siebie zaprosiła i powiedziała, że będzie co nieco. I nie wiem, co mam zrobić, czy na partyzanta śmiało, czy jakaś wymówka, np. nie jestem gotowy..? Niby jak ktoś uznał, że 10 cm u kolegi, to normalne stadium, to się chyba pomylił. Teraz napiszę coś, co głupio zabrzmi. Mój brat jest starszy ode mnie o 3 lata i ma dobre ponad 23 cm, mój ojciec to samo, tylko ja z rodziny mam małego, a z nikim nie mogę o tym porozmawiać, bo to nie jest temat do narzucenia dla pierwszej lepszej osoby!  A i jeszcze mam przedwczesny wytrysk - gdy się miziam z dziewczyną, czuję, że mam kisiel :( A dodam, że mam 170 i ważę około 85 kg - jak mi już ktoś na innym forum powiedział, to z tego wynika, z nadwagi. Ae mój ojciec też ma nadwagę i ma normalnego :(

Witam!

Uważam, że problem tkwi w Twojej psychice, bo długość penisa jest prawidłowa. Nie powinieneś stosować niezaleconych przez specjalistę "ćwiczeń i metod" mających wydłużyć penisa.

Każdy człowiek jest inny i rozwija się w swoim tempie. Ty masz dopiero 15 lat i Twój rozwój wciąż trwa. Jeśli martwisz się, że Twój organizm nie rozwija się prawidłowo warto skonsultować to z lekarzem. Będziesz mógł również poruszyć temat wielkości twojego członka. Lekarz będzie mógł wytłumaczyć Ci sprawę od strony fizjologicznej. Może dzięki temu uzyskasz spokój i zrozumiesz, co się z Tobą dzieje.

Przedwczesny wytrysk jest charakterystyczny dla wieku dojrzewania. Dopiero poznajesz swoją seksualność i zdobywasz pierwsze doświadczenia w tej sferze. Mężczyźni w Twoim wieku bardzo intensywnie reagują na bodźce seksualne i nie mają jeszcze wypracowanej kontroli nad swoją fizjologią. W miarę zdobywania doświadczeń ta sytuacja powinna się poprawić. Warto, żebyś uzbroił się w cierpliwość i zrozumiał, że pewnych spraw w rozwoju nie da się przyspieszyć ani zmienić.

Pozdrawiam