Mocne zawroty głowy, niestabilny chód, szumy uszne

Witam na forum.Od 9miesięcy mam mocne zawroty głowy,niestabilny chód miękkie nogi ,szum w prawym uchu,samopoczucie takie jakbym była na kacu/dosłownie/.Chodzę po lekarzach od neurologa do laryngologa ortopeda i tak bez końca.Cały czas jestem na betachistinie 16mg,a od miesiąca na 24mg i co inie ma poprawy a moje badania to;krążki miedzykregoweC4/C5,C5/C6,C6/C7zwężone.na poziomie C3/C4wypuklina krążka,C4/C5wypuklina krązka,C5C6 weypuklina krążkaC6/C7pośrodkowa przepuklina jądra mia zdżystego.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe. Prawdopodobnie konieczna będzie operacja.