Mutacje zespołu Marfana w zaostrzonej formie a ciąża

Witam. Cierpie na mutacje zespołu marfana w zaostrzonej formie. Mialam tetniaka usunietego. Ciąża była bardzo powikłana. Cesarskie cięcie miałam w 38 tygodniu. Od kiedy znów uprawiamy z narzeczonym seks zabezpieczalismy się prezerwatywą za każdym razem, ale od półtora miesiaca mnie miałam miesiaczki. Zrobiłam test i wyszło, że jestem w ciąży. Nie jestem przygotowana ani fizycznie do tego. Boję się iść do lekarza po recepte. Co teraz? Nie jestem gotowa na drugie dziecko

Aleksander Ropielewski

Decyzja jest delikatna i trudna i niestety nie potrafię zdecydowac za Panią.