Nadmierna potliwość na twarzy

Witam mam 26lat 185cm 140kg strasznie sie pocę na twarzy w okolicach czoła...minimalny wysiłek a cała twarz mokra...jak moge sie pozbyć tego?pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Proszę skonsultować się z dermatologiem w celu dobrania najwłaściwszego sposobu złagodzenia Pańskich dolegliwości. Do tego czasu sugeruję stosować środki przeciwko nadmiernej potliwości dostępne bez recepty.