Nadmierne wypadanie włosów u 29-latki

przezedzaja mi sie wlosy przez sirodek glowy i na przodzie mialam wykonane wszystkie podstawowe badania jedynie zelazo wyszlo nisze kazano mi brac 2 tabletki dziennie wypadaj mi garsciami sa wszedzie prosze o pomoc

Witam, nie wiem jakie badania były wykonane ale oznaczenie TSH i hormonów płciowych (w tym DHEA) byłoby wskazane. Również wizyta u dermatologa w celu oceny możliwości np. zakażenia grzybiczego jest wskazana