Nadwrażliwość twarzy na dotyk

Witam serdecznie, na skórze głowy po prawej stronie jak również twarzy mam uczucie tak jakby nadwrażliwości na dotyk.( Z innych przyczyn miałam MRI głowy jest prawidłowe) Czy może to być od ucisku w trakcie spania na jakiś nerw? czy może symptom jakiejś choroby.....

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.