Nadżerka szyjki macicy a metody leczenia

Witam Mam 28 lat i dylemat co zrobić z nadżerką. Jeden lekarz każe mi ją wypalić natomiast drugi nic z nią nie robić tylko obserwować ( to niby najnowsze "leczenie" tej przypadłości). Dodam że mam 3 letnie dziecko więc poród mam już za sobą to podobno istotne przy wyborze metody leczenia. Już przed ciążą się z nią zmagałam (lekarz złuszczał ją jakimiś kwasami). Często boli mnie całe podbrzusze i łapię co trochę infekcję. Jaką metodę leczenia mam wybrać wiedząc że zmiana jest rozległa?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ze względu na występowanie dolegliwości bólowych oraz dyskomfort związany z nawracającymi infekcjami sugerowałbym zabieg pozwalający na pozbycie się problemu.