Napadające myśli samobójcze u 26-latka

Nekaja mnie mysli samobojcze.Od 15 lat.Mam 26.Jest coraz gorzej.Wizje wlasnej smierci. Chodze na terapie indyw.raz w tyg.Boje sie,ze pewnego dnia nie poznam samej siebie i zrobie glupstwo.Moje problemy zaczely sie kiedy matka mnie opuscila 25 lat temu na 4 lata.Ludzie,ktorzy mowia,ze kochaja zostawiaja mnie. Ojciec dziecka tez mnie zostawil.Wychowuje go sama od 6 lat. Nie umiem pokochac mezczyzny.Kocham tylko syna.Partnera mam od ok 2lat,ale raczej nie umiem go pokochac.

Dzień dobry,

Skoro jest Pani w leczeniu, proszę o tym porozmawiać ze swoim psychologiem.
A w sytuacji zagrożenia życia, najlepiej pojechać na izbę do szpitala psychiatrycznego lub wezwać pogotowie.

Witam,
proszę porozmawiać o myślach samobójczych z Pani terapeutą. Jeżeli myśli pojawiają się często może warto porozmawiać z terapeutą o skierowanie na oddział szpitalny lub dzienny.
Pozdrawiam.