Napady zimnych dreszczy i potów

Witam mam 34 Lata i od 2 lat mam napady zimmych potow i dreszcze.Nie wiem co to jest ?Lekarze nie reagują tylko przepisuje mi cos na ochronę układu odpornościowego i nic?nie wiem gdzie die udac do jakiego specjalisty czy to sa zmiany hormonalne?czy moze mam jakaś bakterie ?robilam badanie krwi i moczu i nic mi nie wykazało .prisze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić jakąkolwiek diagnozę. Niestety nie sprecyzowała Pani jakie badania konkretnie miała Pani wykonane - trudno zatem cokolwiek doradzić. Sugeruję regularną kontrolę lekarza POZ.