Narkoza we wczesnej ciąży - czy mogła zagrozić dziecku?

Do zapłodnienia doszło 08.01.2011, a operację wycięcia wyrostka przy pełnej narkozie miałam 21.01.2011. Bardzo martwię się stanem ciąży. Podczas operacji nie podejrzewałam, że jestem w ciąży.

Chciałabym dowiedzieć się, jakie są zagrożenia związane z narkozą i jak mogły one zaszkodzić mojej ciąży? Czy jestem w stanie sprawdzić stan zdrowia dziecka przed porodem?
Dziękuję z góry za odpowiedź.

Dzień dobry!
Bez znajomości leków użytych do narkozy trudno jest mi powiedzieć, czy nie mają one właściwości teratogennych. Najlepiej byłoby się skonsultować z anestezjologiem, który Panią znieczulał.
Dobrostan płodu można ocenić w badaniu USG.
Z poważaniem