Nawracająca pokrzywka u 26-latki

Od pol roku meczy mnie pokrzywka nie ma reguły kiedy sie pojawi nie zauwazylam zeby miala związek z jedzeniem ostatnio pojawia sie prawie codziennie w różnych miejscach sa ta różnej wielkości bable swędzą ale tylko te na stopach potem zlewają sie puchną i jakby bola cobto moze byc wybieram sie do dermatologa bo czuje ze wariuje.

Witam, problemu dermatologiczne często maja psychogenne podłoże i nasilają sie w sytuacjach napięcia i stresu. Proszę iść do dermatologa, ale tez zastanowić sie czy Pani życiu nie towarzysza napiecia i stresy. Jeśli tak to zachęcam rownież do wizyty u psychoterapeuty. Pozdrawiam