Nerwowe i irracjonalne zachowanie u 20-latka

dzieńdobry mam syna 20 letni od początku grudnia zachowuje się bardzo nerwowo powiedział mi ze słyszy jakieś glosy w głowie dzisiaj nawet złapal za nóż żeby zabić kolegę próbujemy wraz z żona namówic go na wizytę u psychologa

Proszę udac się na konsultacje psychiatryczną. Objawy wytwórcze mogą świadczyc o poważnej chorobie, próba zabicia kolegi świadczy o tym, że problem jest duży. Jeżeli syn się nie zgodzi może Pani wezwac pogotowie, jeżeli syn stanowi zagrożenie dla siebie albo dla innych możliwe jest leczenie bez zgody.
Prosze nie czekac, bo może dojsc do nieszczęścia.