Niedoczynność tarczycy w ciąży i poronienie

Witam mam 24lat mieszkam za granica. w3miesiacu ciazy lekarz stwierdzil mi niedoczynnosc tarczycy zaczelam brac lek levaxin bralam leki 3dni a nastepnie stracilam dwojke dzieci prosze mi pomoc czy to mozliwe ze ten lek tak wplynal na to

Aleksander Ropielewski

Jest to niezwykle mało prawdopodobne. Przyczyny poronienia należy doszukiwać się gdzie indziej.