Poronienie w 6 miesiącu ciąży a przeziębienie

witam byłam w 6 mies ciąży mam pytanie odnośnie kataru czy to mogło być przyczyną poronienia? zaraz po przebyciu kataru przestałam czyć ruchy dziecka nie brałam zadnych tabletek leczyłam się domowymi sposobami. Proszę o odpowiedz i z góry dziękuję

Aleksander Ropielewski

Sam katar nie był przyczyną poronienia, jeżeli jednak doszło do jednoczesnej infekcji wewnątrzmacicznej to jest to możliwe. Jest to jednak mało prawdopodobne i najpewniej gdzie i dziej można doszukiwać się przyczyn poronienia.