Niepokojąca praca serca u 28-letniego mężczyzny

Niepokoi mnie mocna praca serca - czuję i widzę na skórze silną pracę tętnic (np. brzuch, szyja). Niezależnie od wysiłku czy sytuacji. Czuję jak serce zwalnia i jak przyspiesza. Mój normalny puls na co dzień to ok. 55-60. Przy mocnym odczuciu pracy puls w granicach 70-85. Ciśnienie ~134/70. Wyniki kontrolne ekg spoczynkowe,morfologia,lipidy,cholesterol w normie. Jestem osobą szczupłą 64kg, 182cm wzrostu. Czy taki stan wymaga dalszej kontroli?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli lekarz prowadzący nie widzi konieczności pogłębiania diagnostyki to nie ma konieczności dalszej kontroli.