Nieprzyjemny zapach z miejsc intymnych po nadżerce

witam, moja kobieta miala nadzerke po czym po jakims czasie zaczal pojawiac sie bialy nalot o nieciekawym zapachu a ostatnio po seksie bol przy sikaniu czy to ze soba zwiazek bo niby jakie tabletki tez dostalem razemz nia i ponoc jej przeszlo a mi nie... a moze to cos innego?

Lek. Tomasz Budlewski

Wygląda na infekcje. Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa lub dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.