Nieregularne miesiączki a stosowanie hormonów
Mam nieregularne miesiączki ( cykle 25-31 dni) prbowałam brać tabletki antykoncepcyjne, lek duphaston ale nie mogę brac hormonów, bolały mnie nogi, źle sie czułam. czy istnieje inny sposob na wyregulowanie cyklu oprócz hormonów?? miałam badanie cytologiczne, krew, mocz, usg- wszystko wyszlo dobrze.

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji proszę udać się na ponowną wizytę do specjalisty ginekologa, który dobierze odpowiednie leczenie mając na uwadze stan kliniczny oraz ewentualne przeciwwskazania do stosowania niektórych leków.