Niewidoczny zarodek w piątym tygodniu ciąży

Dzień dobry... Dzisiaj byłam na badaniu usg i okazało się że jest pęcherzyk ciążowy bez zarodka... To jest 5 tydzień i 4 dzień ciąży.. czy to normalne że zarodka jeszcze nie widać? Pęcherzyk jest wielkości 9mm. Kiedy powinno być widać zarodek??

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w przypadku ciąży zarodek w USG jest najczęściej widoczny dopiero ok. 6-7 tyg. ciąży