Niewielkie skrzywienie prawoboczne, spłycenie fizjologicznej kyfozy
Witam, otrzymałem wynik RTG w zakresie odcinka Th kręgosłupa: niewielkie skrzywienie prawoboczne, spłycenie fizjologicznej kyfozy, szczeliny m-k szerokości prawidłowe, prawidłowa wysokość trzonów kręgów. czy powinienem się czymś zmartwić? dziękuję za odp. pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Witam serdecznie,
Nie ma powodów do zmartwień. Mimo wszystko sugeruję udać się z wynikiem do lekarza zlecającego badanie w celu konsultacji.
Pozdrawiam.