Niska samoocena, problemy z zasypianiem u mężczyzny

Do jakiego lekarza powinienem się udać gdy mam niską samoocenę, wszystkim się przejmuje, mam problemy zasypianiem, szybko się denerwuje i strasznie przejmuje się opinia innych na moj temat i wszystko x razy analizuje.

Witam serdecznie,

sugeruję zwrócić się po pomoc do psychoterapeuty pracującego w nurcie poznawczo-behawioralnym lub psychodynamicznym.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego,
Katarzyna Włoch
ZAPRASZAM NA
http://charakterownia.pl