Niski waga ciała u 36-latka

hej mam 36 lat i chce przytyć ważne 78 kg ale dla mnie to mało pracuje po 11 godz i jem tylko 2 posiłki możne jakieś suplementy białko węglowodany na masę może jest coś

Witam, suplementy przy wadliwym sposobie żywienia, jaki Pan stosuje, niczego nie zmienią. Istotą problemu jest niedoborowa dieta, którą trzeba jak najszybciej zmienić, nim doprowadzi to do znacznych niedoborów w organizmie.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na www.dietoterapia.waw.pl