Normy limfocytów w morfologii

Dzień dobry, Zrobiłam morfologiczne badania krwi. Wszystkie pokaźniki są w normie. Tylko interesuje mi czy jest normą LYM%-Limfocyty 46,7 % ? Ze względu na to, że LYM#-Limfocytyty są w normie(2,68 tys/µl)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Limfocyty w morfologii krwi wyrażone są w dwojaki sposób. Po pierwsze liczbowo a po drugie procentowo - czyli jakim procentem ogólnej liczny białych krwinek są limfocyty. W tej sytuacji nie ma powodów do obaw.