O czym świadczą nawracające bóle kręgosłupa?

Mam 30lat i mocne nawracające bóle kręgosłupa promieniujące na biodra i pośladki! Proszę o interpretacje badania MR i porade! -Lordoza 1d wiowa spłycona.Bardzo drobne torbielki okołokorzeniowe w odcinku L-S kregoslupa.Kr kim-k L4/5 i L5/S1 o dyskretnie obnizonym sygnale.Drobne tylne uwypuklenie kr ka L4/5 ze ladow modelacji worka oponowego.Bardzo drobna centralna wypuklina kr ka L5/S1 siegajaca dyskretnie tkanki tłuszczowej nadtwardówkowej.Stożek końcowy rdzenia kregosłupa zachowany prawidłowo.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne zestawienie bezpośredniego badania lekarskiego wraz z powyższym wynikiem proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie