Wynik badania kręgosłupa a zasiłek rehabilitacyjny

Dzień dobry.Mam pytanie czy przy takim stanie chorobowym mogę starać się o zasiłek rehabilitacyjny i o grupę niepełnosprawności. Mam pracę siedzącą przez 8 h ,zajmuję się reklamą. Zniesienie lordozy w górnym odcinku kręgosłupa Kręgozmyk przedni L5-8mm Zwężenie otworów m-k na poz.L5/S1 Cechy nieznacznego klinowatego obniżenia wysokości trzonu kręgu L1 Drobne osteofity na krawedziach trzonów kręgowych.Cechy odczynu zwyrodnieniowego w stawach m-k Cechy obezności naczyniaka tylnej czesci trzonu kręgu L3 po str. prawej na granicy z nasadą o śr.8mm Przynasadowe pasma podwyższonego poziomu aygnału z trzonów kręgów L5 i S1 W obrazach T2-zależnych obniżony poziom sygnału tarcz międzykregowych L5/S1 Obniżenie wysokości tarczy międzykręgowej L4/L5 w częsci tylnej Szerokość kanału kanału kręgowwego zachowana Torbiel okołokorzeniowa kanału krzyżowego na oz.S2 o wym.14x9mm Drobne torbiele okołokorzeniowe na poz.L3/L4 po str. lewej na poz.L4/L5 z cechami pęknięciem pierścienia włóknistego.Cechy ucisku worka oponowego. Centralna protruzja krążka m-k na poz.L5/S1 Obraz rdzenia kręgowego w obrębie stożka końcowego prawidłowy. Mam mrowienia ,drętwienie nóg a wszczególności lewa gdyż w zeszłym roku była złamana ,3 kość środstopia ,po wyleczeniu stopy zaczął mnie boleć kregosłup i boli mnie codzinnie i codziennie muszę brać leki przeciwbolowe.

MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ, po badaniu, z wynikami i CD ; Ważny PACJENT i objawy, wywiad! OPIS może sugerować objawy dyskopatii, rwy kulszowej; Bóle kręgosłupa ..Przebyte urazy? Osteoporoza ?
Jakie objawy niepokojące? Inne schorzenia ?? ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu ogólnego, kręgosłupa, innych obciążeń Ważny stan ogólny, tryb życia, rodzaj pracy, nastrój
OPIS MRI : " Zniesienie lordozy w górnym odcinku kręgosłupa Kręgozmyk przedni L5-8mm Zwężenie otworów m-k na poz.L5/S1 Cechy nieznacznego klinowatego obniżenia wysokości trzonu kręgu L1 Drobne osteofity na krawedziach trzonów kręgowych.Cechy odczynu zwyrodnieniowego w stawach m-k Cechy obezności naczyniaka tylnej czesci trzonu kręgu L3 po str. prawej na granicy z nasadą o śr.8mm Przynasadowe pasma podwyższonego poziomu aygnału z trzonów kręgów L5 i S1 W obrazach T2-zależnych obniżony poziom sygnału tarcz międzykregowych L5/S1 Obniżenie wysokości tarczy międzykręgowej L4/L5 w częsci tylnej Szerokość kanału kanału kręgowwego zachowana Torbiel okołokorzeniowa kanału krzyżowego na oz.S2 o wym.14x9mm Drobne torbiele okołokorzeniowe na poz.L3/L4 po str. lewej na poz.L4/L5 z cechami pęknięciem pierścienia włóknistego.Cechy ucisku worka oponowego. Centralna protruzja krążka m-k na poz.L5/S1 Obraz rdzenia kręgowego w obrębie stożka końcowego prawidłowy. "
Czy dużo Pani pozostaje na zwolnieniu lekarskim ?>? Jak waga? Rehabilitacja ??
Pozdrawiam i zapraszam