Odczuwam agresję - czy to objaw ADHD?

Bawię się czym popadnie na lekcji. Mam częste napady agresji. Nie potrafię grać zespołowo (koszę ludzi) lub jak mnie skoszą to biję. Jak mi dokucza jakiś starszy kolega to nieważne, że sobie nie poradzę - dostaję "białej gorączki" i już!

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam:)

Szkoda, że nie piszesz ile masz lat, bo to mogłoby ułatwić udzielenie porady:) ponieważ niektóre zachowania mogą być typowe dla wieku np. większa drażliwość, niechęć do kontaktu z rówieśnikami, trudne znoszenie krytyki:) Diagnozę ADHD stawia lekarz psychiatra, ale też psycholog kliniczny :) Jeśli czujesz, że trudno zapanować Tobie nad emocjami i źle się z tym czujesz to zachęcam Cię do spotkania się z psychologiem np. w poradni psychologiczno-pedagogicznej (wystarczy telefoniczne umówienie się z opiekunem szkoły) :)

Pozdrawiamy